RUSOCIN 

 

KS. PROBOSZCZ

KS. IRENEUSZ

27 grudnia (środa): od godz. 16

Prosta 1 i 3

Osiedle: Gdańska (na Osiedlu)

Brzozowa

28 grudnia (czwartek) : od godz. 16

Prosta 5 i 7, Prosta 2

 

Osiedle: Głogowa,

Klonowa

Wierzbowa

Wiśniowa (na Osiedlu)

Cisowa

29 grudnia (piątek) : od godz. 16

Gdańska 17

Gdańska 19, mieszk. 1-9

Wiśniowa 3B (nowy blok)

Wiśniowa 3A (nowy blok)

30 grudnia (sobota) : od godz. 16

K: Msza o 18

Gdańska 19, mieszk. 10-18

Gdańska 21

Gdańska 18-38 (parzyste)

Gdańska 23

31 grudnia (niedziela) i 1 stycznia (poniedz.)

NIE MA KOLĘDY

NIE MA KOLĘDY

2 stycznia (wtorek) : od godz. 16

Gdańska 40, 42 i 44

Wiśniowa 2, 4 (poza Osiedlem)

Wiśniowa 5 i 7 (poza Osiedlem: P. Salewscy i Wittner)

Gdańska 46

3 stycznia (środa) : od godz. 16

Gdańska 5-15 (nieparzyste)

Rataja 10, 12 i 14

 

 

 CIEPLEWO

 

KS. PROBOSZCZ

KS. IRENEUSZ

4 stycznia (czwartek) : od godz. 16

Długa 10-50, 50a, 50c (parzyste)

 

Przemysłowa, Klonowa, Jesionowa, Chabrowa, Topolowa, Makowa, Rumiankowa

Plenerowa (nowy blok)

Majowa, Długa 90

5 stycznia (piątek)

K: Spowiedź o 16.30 i Msza o 18

Słoneczna

Księżycowa

Długa 1-23 (nieparzyste)

Bursztynowa

 

 

6 stycznia (sobota) : od godz. 16

R: Msza o 16 i 18

 

Łąkowa

Lawendowa

7 stycznia (niedziela) : od godz. 15

 

R: Msza o 18

 

Lotnicza 28-42 (parzyste)

Jagodowa,

Porzeczkowa

Działki”

8 stycznia (poniedziałek) : od godz. 16

Długa 29A („Dom Kolejowy”)

Długa 33-45 (nieparzyste)

Kwiatowa

Bukowa

Lotnicza 2-26 (parzyste)

Lotnicza 3-23 (nieparzyste)

Ogrodowa

9 stycznia (wtorek) : od godz. 16

Żytnia

Zielona

10 stycznia (środa) : od godz. 16

Sportowa

Lotnicza 37, 39, 41, 43

Młynarska

Rzemieślnicza

Rzeczna

Krótka

Długa 52-78 (parzyste)

11 stycznia (czwartek) : od godz. 16

Długa 1A i 1B

Długa 105, 111 i 115

Szafirowa, Rubinowa

Osiedle:

Świerkowa,

Sosnowa,

Jodłowa,

Modrzewiowa

Wierzbowa

Długa 47-59 (nieparzyste)

 

 

 

ŁĘGOWO

 

KS. PROBOSZCZ

KS. IRENEUSZ

12 stycznia (piątek) : od godz. 16

Jasna 16-36 (parzyste i nieparzyste)

Jasna 1-15 (parzyste i nieparzyste)

13 stycznia (sobota) : od godz. 16

R: Msza o 18

Rzeczna 1-11 (parzyste i nieparzyste)

 

Jasna 37-64 (parzyste i nieparzyste)

14 stycznia (niedziela) : od godz. 15

K: Msza o 18

Rzeczna 12-23 (parzyste i nieparzyste)

 

Rzeczna 24-38 (parzyste i nieparzyste)

15 stycznia (poniedziałek) : od godz. 16

Rzeczna 39-51 (parzyste i nieparzyste)

 

Tczewska 2

Tczewska 2a.b.c.d

Tczewska 4

Boczna

Cicha

16 stycznia (wtorek) : od godz. 16

Tczewska 3-17 (nieparzyste)

Spacerowa 1-9 (parzyste i nieparzyste)

Tczewska 29-55 (nieparzyste)

 

17 stycznia (środa) : od godz. 16

Spacerowa 11-39

 

Tczewska 23 i 25

Tęczowa

Tczewska 27A-C

18 stycznia (czwartek) : od godz. 16

Tczewska 6-36

(parzyste, włącznie z nr 20a.b.c.d.e)

Różana

Perłowa

19 stycznia (piątek) : od godz. 16

Tczewska 38-76 (parzyste, włącznie z nr 70)

Na Skarpie

20 stycznia (sobota) : od godz. 16

K: Msza o 18

Piaskowa

(ul. Spokojna: przesunięcie z 20 stycznia na 27 stycznia!!!)

Cmentarna, Wąska, Kościelna

21 stycznia (niedziela): od godz. 15

R: Msza o 18

 

Od godz. 15:

Orzechowa

22 stycznia (poniedziałek) : od godz. 16

Przemysłowa

Szkolna, Przy Torach

23 stycznia (wtorek) : od godz. 16

Długa 13-48 (parzyste i nieparzyste)

Słoneczna, Krótka, Ogrodowa

24 stycznia (środa) : od godz. 16

Polna 1-18 (parzyste i nieparzyste)

Długa 1-12 (parzyste i nieparzyste)

25 stycznia (czwartek) : od godz. 16

Polna od 19-do końca (parzyste i nieparzyste)

Nowa 46-76 (parzyste)

Sołtysa, Wójta, Starosty

26 stycznia (piątek) : od godz. 16

Nowa 2-40a.b.c.d.e (parzyste)

Nowa 1-55 (nieparzyste)

27 stycznia (sobota ): od godz. 16

R: Msza o 18

Spokojna

(przesunięcie z 20 stycznia na 27 stycznia!!!)

Zielona

28 stycznia (niedziela): od godz. 15

R: Msza o 18

 

Topolowa

Niebieska

Zielone Wzgórze

Leśna

 

Free Joomla! template by Age Themes

            *